Jak získat pevné a pružné tělo, lepší kondici a větší odolnost vůči stresu?

Možná nejste sportovní talent, ale přesto máte nárok cítit se dobře, zdravě a fit.
Abyste měli pevné a pružné tělo, udrželi si stabilní výkon i váhu, nemusíte se trápit hodiny v posilovně nebo ve fitness. Můžete si ušetřit čas a cvičit v pohodlí domova nebo za domem, v čase, který vám vyhovuje a tempem, které odpovídá vaší současné kondici a časovým možnostem.

Více než 20 let zkušeností ve sportu

aktivně, tréninkem reprezentace nebo spoluprací se sportovci i známými osobnostmi

Mgr. Martina Blažková

Několikanásobná mistryně ČR v atletice, dnes trénuje reprezentaci a zabývá se kondičním tréninkem vrcholových sportovců.

Ing. Petr Havlíček

Uznávaný výživový specialista s více než 20letou praxí. Poradil tisícovkám klientů z řad známých osobností, profi sportovců i široké veřejnosti.

Věra Brücknerová

Několikanásobná mistryně ČR dnes trénuje reprezentanty ČR v tenise a squashi. S Martinou provozují kondiční studio.

S námi se začalo hýbat už 0 lidí jako vy
Přečtěte si zkušenosti a ohlasy účastníků kurzu Hýbej se chytře
Moc děkuji za Vaši snahu. Velmi dobré tréninkové sestavy a spousta podnětů, ke kterým se určitě budu vracet celý rok, i když jsem limitována úrazem kyčle. Mějte se všichni tři krásně a ještě jednou děkuji.
Dagmarúčastnice kurzu
Děkuji za krásný, zajímavý kurz. Moc se mi líbila cvičení Martiny a Věry, náměty na nové aktivity a samozřejmě videa pana Havlíčka. Byla bych ráda, kdybyste mohli udělat pokračování. Největším překvapením pro mne bylo, že ještě v 63 letech mohu zase běhat mezi mladými lidmi v parku. Děkuji.
Vlastaúčastnice kurzu
Díky, že jsem mohla s vámi cvičit, aniž bych musela do kolektivu, kde mám strach před výsměchem, že jsem obézní a spoustu cviků nezvládám díky špatnému zdraví a nehybnosti, bolestem po úraze a neuropatií. Jsem spokojená a vděčná i za to, že se váha i hybnost pohla a že to třeba bude zas lepší. Děkuji.
účastnice kurzu 2017