REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZU

Přečtěte si zkušenosti a ohlasy účastníků kurzu Hýbej se chytře
Moc děkuji za Vaši snahu. Velmi dobré tréninkové sestavy a spousta podnětů, ke kterým se určitě budu vracet celý rok, i když jsem limitována úrazem kyčle. Mějte se všichni tři krásně a ještě jednou děkuji.
Dagmarúčastnice kurzu
Děkuji za krásný, zajímavý kurz. Moc se mi líbila cvičení Martiny a Věry, náměty na nové aktivity a samozřejmě videa pana Havlíčka. Byla bych ráda, kdybyste mohli udělat pokračování. Největším překvapením pro mne bylo, že ještě v 63 letech mohu zase běhat mezi mladými lidmi v parku. Děkuji.
Vlastaúčastnice kurzu
Díky vašemu kurzu jsem si neskutečně zvýšila fyzičku a krásně si srovnala psychiku!!! Dřív jsem se bála cokoliv sníst, abych zase nepřibrala, byla jsem pořád unavená, podrážděná, uštvaná. Teď jsem aktivnější, vyrovnanější, více toho zvládám. Moc moc vám děkuji!
účastnice kurzu
Díky, že jsem mohla s vámi cvičit, aniž bych musela do kolektivu, kde mám strach před výsměchem, že jsem obézní. Děkuji všem a přeju hodně zdraví. Jsem spokojená a vděčná i za to, že se váha i hybnost pohla a že to třeba bude zas lepší.
účastnice kurzu
Naučila jsem se hodně nových cviků a hlavně jejich správné provádění. Také jsem se naučila správně dýchat. Nejvíc mě bavily tréninky. Děkuji
účastnice kurzu
Pochopila jsem, že minulé dření bez velkých výsledků vedlo k časté únavě a nespokojenosti. Dostala jsem od vás spoustu rad a doporučení a naučila se bez výčitek odpočívat. Díky za vše.
účastnice kurzu
S námi se začalo hýbat už 0 lidí jako vy

Přidejte se také